Peeglid

Peeglite kasutamisvaldkonnad on aegade jooksul pidevalt laienenud. Enam ei kasutata peegleid ainult tarbeesemeteks, vaid üha rohkem leiavad need rakendust ka sisekujunduslikel eesmärkidel nagu valguse suunamisel ja ruumide optilisel suurendamisel.

Meie peeglite valikus on kaasaaegsed ja keskkonnasõbralikud peeglid, mille tootmiseks ei kasutata tina. Peegli valmistamisel kaetakse klaas hõbedakihi või alumiiniumiga ning seejärel mitme kaitsva värvikihiga.

Lisaks kirkale klaasile kasutatakse alusklaasina ka toonitud klaase, mis võimaldab toota erinevate toonide ja välimustega peegleid.

Ohutuse ja mugavuse tagamiseks soovitame lisaks tellida peeglite tagaküljele turvakile, mis peegli purunemise korral kilde koos hoiab. See vähendab oluliselt peegli purunemisega kaasnevat vigastuste ohtu ning muudab võimaliku õnnetuse tagajärgede koristamise kiireks ja lihtsaks.

Peegleid saab lõigata, lihvida, puurida ja lamineerida, kuid mitte karastada. Meie valikus on nii kirkad kui värvilised peeglid, antiikpeeglid, piilupeeglid.

Samuti saate meilt soovi korral tellida uue autopeegli või valida sobiva peegli meie valmispeeglite hulgast.

Täpsema informatsiooni saamiseks võtke meiega ühendust numbril 6 48 58 68 või küsige pakkumist kirja teel.

Kirgas ja hall peegel; vesilõikus

Comments are closed.