Tutvustus

Klaasissepa on 25-aastase kogemusega klaasiettevõte, kelle tootevalikust leiate kõik klaasiga seonduva.

Soovime olla kohaks, kus saate lahenduse kõikidele klaase ja peegleid puudutavatele küsimustele ja ükski idee, olgu see kui lennukas tahes, ei jää teostamata. Aastakümnetepikkusele kogemusele tuginedes suudame lisaks lihtsamatele soovidele täita ka keerulisi eritellimusi.

Pakume erineva paksusega kirkaid, toonitud, mustrilisi, matistatud, lamineeritud, armeeritud, karastatud klaase. Samuti valmistame teile sobivas mõõdus ja töötlusega, vajadusel toonitud peegli.

Meilt on võimalik tellida ka lükandsüsteeme, klaaspakette, klaaside ja peeglite kinnitusvahendeid, pildiraame ning kõike vajalikku klaasikunstiga tegelemiseks. Lisaks remondime ja valmistame autopeegleid.

Kunstipaja kaubamärgi all pakume meie salongi teisel korrusel Eesti suurimat värvilise-, kunsti- ja eriklaasi valikut.  Lisaks leiate sealt klaasi töötlemiseks ja kaunistamiseks mõeldud tööriistu; kunstivahendeid ja kemikaale; ehtetarvikuid ning hulgaliselt asjatundlikke nõuandeid. Meie klaasikunstnikud valmistavad vitraaže ja klaasist sulatustöid ning viivad läbi vitraaži- ja sulatuskursuseid täiskasvanutele, lastele ja kollektiividele.