fbpx

Klaaspaketid

Klaaspakette kasutatakse tavaliselt sise- ja väliskeskkonna eraldamiseks akendes, ustes ja fassaadides ning nende valikust sõltub reeglina temperatuuri- ja heliisolatsiooni tõhusus.

Klaaspakett koosneb kahest või enamast klaasist, mis on omavahel hermeetiliselt ühendatud ja mille vahel on õhk või gaas ning äärtes kinnitatud liist. Klaasid kinnituvad butüülmassi ja liimmastiksi abil tugevalt liistu külge. Butüülmass muudab klaaspaketi õhukindlaks ja ei lase välisel niiskusel paketi sisse sattuda. Butüülmass asetseb alumiiniumist vaheliistu peal ja klaasi vahel. Nii takistab butüülmass külmasilla teket, kuna muidu juhiks alumiiniumist vaheliist külma kuni sisemise klaasini ja tekitaks klaasipinnale kondentsi. Klaaside vahele jääv õhk või gaas kuivatatakse spetsiaalse vaheliistu sees oleva absorbendiga, mis imeb niiskuse endasse.

Pakume kahe- ja kolmekordseid klaaspakette, milles võib lisaks tavalisele, kirkale või selektiivklaasile kasutada vastavalt soovile ja otstarbele ka erinevaid klaasitüüpe nagu dekoratiivklaasi, lamineeritud klaasi, karastatud klaasi, päikesekaitseklaasi, struktuurklaasi, kuulkindlat klaasi jne. Võimalik on tellida ka erikujulisi (ovaalseid, ümaraid, kaarjaid vms) klaaspakkette.

Täpsema informatsiooni saamiseks võtke meiega ühendust numbril 6 48 58 68 või küsige pakkumist kirja teel.

Klaaspaketid paigaldusega

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com