fbpx

Kitid, silikoonid, liimid

DanaLim

Meil on saadaval väga kvaliteetsed DanaLim silikoonid (ehitussilikoonid, silikoonid klaaside/peeglite liimimiseks, akvaariumi silikoonid jne), aknakitid ja epoksüliimid. DanaLim on 75-aastase kogemusega liimide, kittide ja hermeetikute tootja ning olles ise veendunud nende toodete kvaliteedis, julgeme neid hea sõnaga soovitada.

 Silikoonid ja liimid

Klaasi silikoon 517

517Klaasi silikoon 517 on ühe-komponentne elastne silikoon, mis sobib hästi kasutamiseks klaasimisel, kuna nakkub väga hästi klaasi, alumiiniumi ning emailsete pinnetega. Sobib samuti päikesepaneelide liitmiseks. Happelise koostise tõttu ei ole DanaLim 517 sobilik peeglitele!

Sobilik: Klaas, alumiinium, email

Pakend: 300 ml padrun

Värvus: Läbipaistev

Klaasi silikoon 517 infoleht ( omadused, kasutamine jne)

 

 

 

Akvaariumi silikoon 579

579Akvaariumi silikoon 579 on tugev elastne silikoon, mis on välja töötatud akvaariumite ning terraariumite kokku panemiseks, kuna see on UV- kindel, vastupidav temperatuurile ning ettenäidustatud nii mageda kui ka soolase veega kokkupuutel kasutamiseks.

Omadused: Talub pidevat kontakti veega, talub temperatuuri, UV-kindel

Sobilik: Akvaariumid, terraariumid

Pakend: 300 ml padrun

Värvused: Läbipaistev / must

Akvaariumi silikoon 579 infoleht ( omadused, kasutamine jne)

 

 

MS Construction 299

299MS Construction 299 on laia kasutusalaga neutraalne ehitusliim, mis kõveneb õhuniiskuse toimel. Sobib väga hästi peeglite, tahvlite , paneelide paigaldamiseks, tihendamiseks.

Omadused: Lõhnatu, kiiresti tarduv, laia kasutusega, suure tugevusega kuid elastne, talub temperatuuri -40 kuni +90

Sobilik: Paneelid, akustilised plaadid, keraamilised plaadid, klaas, metall, polüstüreen, PVC, sise- ja välistingimustesse

Pakend: 290 ml padrun, 75 ml tuub

Värvus: Läbipaistev( 75 ml) ja valge ( 290 ml)

MS Construction 299 infoleht ( omadused, kasutamine jne)

Toode on lõpumüügis – küsi laoseisu!

 

MS Montage Extra 292

292Extra 292 on neutraalne liim, mis on lahustite ja ftalaatidevaba. Tahenedes moodustab tugeva kuid elastse liite. Sobib kasutamiseks sise- ja välistingimustes seintel, lagedel ning põrandatel. Nakkub väga paljude pindadega.

Omadused: Lõhnatu, kiiresti tarduv, märkimisväärse ilmastikukindlusega

Sobilik: Metall, betoon, paneelid, plaadid, puit, puitlaast- ning kiudplaat, lakitud pinnad, perspex, kumm, klaas, polüstüreen, PVC, sise- ja välistingimustesse

Pakend: 290 ml padrun

Värvus: Valge

MS Montage Extra 292 infoleht ( omadused, kasutamine jne)

 

 

Cool Tack 286

Cool Tack 286 on tugev ja veekindel, neutraalne SMP polümeerbaasil ehitusliim, mis kuivab õhuniiskuse toimel temperatuuridel -5ºC…+40ºC. Sobib kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes ning ei sisalda ftalaate ega lahusteid. Moodustab väga tugeva ja elastse ühenduse.

Omadused: Lõhnatu, kiiresti tarduv, märkimisväärse ilmastikukindlusega

Sobilik: Hea nakkumine eterniidi, puidu, klaasi, betooni, telliskivi, klaaskiu, metallide, värvitud pindade ja enamike plastikutega (va PE, PP, teflon). Sobib ka keraamilistele plaatidele.

Pakend: 290 ml padrun

Värvused: Valge / must / telliskivi-punane (tellimisel)

Cool Tack 286 infoleht ( omadused, kasutamine jne)

 

Turbo Tack 291

Raskete objektide liimimiseks seintele ja lakke ilma lisatoestuseta. Turbo Tack 291 on neutraalne liim, mis kuivab õhuniiskuse toimel. Turbo Tack ei sisalda lahusteid ega ftalaate. Moodustab tugeva kuid elastse ühenduse, mis talub pindade omavahelisi liikumisi.

Omadused: Lõhnatu, kiiresti tarduv, märkimisväärse ilmastikukindlusega

Sobilik: Nakkub laia valiku materjalidega nagu puit, klaas, betoon, tellis, klaaskiud, värvitud pinnad, Perspex, PVC ja mõned kummid.

Pakend: 75 ml tuub, 290ml padrun (tellimisel) ja 600ml (tellimisel)

Värvused: Valge

Turbo Tack 291 infoleht ( omadused, kasutamine jne)

 

 

Epoksüliim Rapid 332

332Epoksüliim Rapid 332 on tugev kahe-komponentne veekindel ning enamike lahustitekindel epoksüliim. Rapid 332 liimi kasutatakse kõrge tugevus- ja vastupidavusnõuetega kohtades. Sobilik kasutamiseks enamike materjalidega. Talub temperatuure -40 kuni +100. Tahenenud liim on lihvitav ja värvitav.

Sobilik: Portselan, klaas, puit, nahk, PVC, polüstüreen, Perspex

Pakend: 24 ml topeltsüstal

Värvus: Läbipaistev

Epoksüliim 332 infoleht ( omadused, kasutamine jne)

 

 

 

Kitid

Linaseemneõli kitt 682

682Linaseemneõli kitt 682 on kõrge kvaliteediga aknakitt, mis on valmistatud puhtast linaseemneõlist ning hoolega valitud kriitidest. Kasutatakse akende kittimisel, kitisoonte parandamisel ning krunditud puidu täitmisel, sobib nii sise- kui välistingimustesse. Sobib ka naelaaukude täitmiseks. Sellel kitil on suur ja kaitsev nakkuvus klaasi ja puiduga. Kergesti kasutatav.

Sobilik: Klaas, puit, aknaraamide kittimine

Pakend: 375 ml plasttops

Värvus: Beež

Linaseemneõli kitt 682 infoleht ( omadused, kasutamine jne)

Aknakitt 684 

684Aknakitt 684 on stabiliseeritud ja plastne spetsiaalkitt, mis on valmistatud polümeriseeritud taimeõlist ja sünteetilisest kummist. Kitt taheneb õhuga kokkupuutel. See toode on sobilik akende paigaldamisel ja parandamisel nii ühekordse klaasi kui ka pakettakende korral. Kitil on kõrge ja kaitsev nakkuvus klaasi, puidu ja metalliga. Kitil 684 tekib mõne päeva pärast peale kittimist tugevam pinnakiht kuid selle alt jääb ta aastateks plastseks. Kitt 684 on värvitav.

Sobilik: Puit, metall, klaas

Pakend: 300 ml padrun, 375 ml plasttops

Värvused: Helehall, pruun
Aknakitt 684 infoleht ( omadused, kasutamine jne)

 

Linaseemneõli kitt 683

683kittLinaseemneõli kitt 683 on aknakitt, mis on valmistatud puhtast linaseemneõlist ning hoolega valitud kriitidest. Kasutatakse akende kittimisel, kitisoonte parandamisel ning krunditud puidu täitmisel, sobib nii sise- kui välistingimustesse. Sobib ka naelaaukude täitmiseks. Sellel kitil on suur ja kaitsev nakkuvus klaasi ja puiduga. Kergesti kasutatav.

Sobilik: Klaas, puit, aknaraamide kittimine

Pakend: 5 kg plasttops, 10kg (tellimisel), 20kg (tellimisel)

Värvus: Beež, must (tellimisel)

Linaseemneõli kitt 683 infoleht ( omadused, kasutamine jne)

 

 SMP kitt 686

686SMP kitt on kiiresti kuivav ilmastikukindel kitt minimaalse kahanemisega. Seda toodet kasutatakse akende kittimisel ning kitisoonte parandamisel. Sellel kitil on hea nakkuvus puidu, klaasi, värvi, PVC, galvaniseeritud terase ning paljude teiste pindadega. Kitt taheneb reageerides õhuniiskusega ning on peatselt peale kittimist värvitav. Kititud pind on UV-kindel ning tahenedes kõva kuid samas elastne.

Sobilik: Klaas, metall, Perspex, puit, PVC, värvitud pinnad, betoon, sise- ja välistingimused

Pakend: 290 ml padrun

Värvus: Valge

SMP kitt 686 infoleht ( omadused, kasutamine jne)

 

 

Epoksüliim Rapid 332

332Epoksüliim Rapid 332 on tugev kahe-komponentne veekindel ning enamike lahustitekindel epoksüliim. Rapid 332 liimi kasutatakse kõrge tugevus- ja vastupidavusnõuetega kohtades. Sobilik kasutamiseks enamike materjalidega. Talub temperatuure -40 kuni +100. Tahenenud liim on lihvitav ja värvitav.

Sobilik: Portselan, klaas, puit, nahk, PVC, polüstüreen, Perspex

Pakend: 24 ml topeltsüstal

Värvus: Läbipaistev

Epoksüliim 332 infoleht ( omadused, kasutamine jne)

 

 

 

 Teised tooted

Nakkevastane vedelik 901

901Nakkevastane vedelik 901 on spetsiaalselt välja töötatud silikooni, MS-polümeeri ja polüuretaani käitlemiseks. Vedelik 901 vähendab silikooni nakkumist tööriista külge ning seeläbi parandab silikooni viimistlemast märgatavalt. 901 pritsitakse silikooni peale ning seejärel silutakse vastava tööriistaga või kastetakse tööriist vedeliku 901 sisse enne silikooni silumist.

Pakend: 1 l pudel

Värvus: Läbipaistev

Nakkevastane vedelik 901 infoleht ( omadused, kasutamine jne)

 

 

 

Kõik eelpool nimetatud tooted on saadaval meie Kadaka tee 2 esinduses! Teised DanaLim tooted ja tellimuskaup mats@klaasissepa.ee

Lisainformatsioon tootja kodulehelt.

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com